Pomocnik Realu Madryt podjął decyzję dotyczącą swojej przyszłości

Luka Modrić
fot. PressFocus Na zdjęciu: Luka Modrić

Choć Luka Modrić ma już 37 lat, nie myśli o zakończeniu piłkarskiej kariery. Dowodzą temu słowa jednego z członków sztabu kadry Chorwacji, który zdradził, że pomocnik Realu Madryt zamierza reprezentować barwy narodowe do 2024 roku.

  • Luka Modrić znajduje się w zaawansowanym dla piłkarza wieku
  • Jego ewentualne przejście na emeryturę jest szeroko rozważane i komentowane
  • Zoran Bahtijarević przekonuje, że pomocnik Realu Madryt zamierza występować w reprezentacji Chorwacji do 2024 roku

Modrić wciąż ma głód gry

Luka Modrić to prawdziwy fenomen. Pomimo 37 lat na karku, wciąż dowodzi drugą linią Realu Madryt, jego wydolność jest na poziomie dużo młodszych piłkarzy, a świetna gra pomaga zespołowi w osiąganiu największych sukcesów. Trudno wyobrazić sobie wyjściową jedenastkę Królewskich bez obecności Chorwata, który w obecnym sezonie zagrał już w dziewięciu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach.

Najbliższa przyszłość środkowego pomocnika budzi natomiast wśród kibiców poważne wątpliwości. Jego kontrakt z ekipą mistrza Hiszpanii obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku, a dalsze ruchy są jeszcze nieznane. Rąbka tajemnicy w sprawie jego dalszej kariery zdecydował się uchylić lekarz reprezentacji Chorwacji Zoran Bahtijarević, który przyznał, że Modrić zamierza występować w kadrze jeszcze podczas Mistrzostw Europy w 2024 roku.

Modrić zdecydował, że pozostanie w drużynie narodowej do EURO 2024 – ujawnił Zoran Bahtijarević.

Zbliżający się mundial w Katarze nie będzie więc ostatnim międzynarodowym turniejem dla Modricia. Kadra Chorwacji w fazie grupowej zmierzy się z Marokiem, Kanadą oraz Belgią, więc zadanie nie będzie należało do najprostszych. Cztery lata temu udało jej się dotrzeć aż do finału, gdzie uznała wyższość Francuzów.

Zobacz również: Pojawiła się nowa opcja transferowa dla Griezmanna

Komentarze