Wisła Puławy bez szans w starciu z Widzewem w Pucharze Polski

Widzew Łódź bez większych problemów pokonał Wisłę Puławy 4:1 w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Widzewiacy o losach spotkania przesądzili już w pierwszej połowie zdobywając cztery gole w szesnaście minut.

Alexandre da Silva Nunes
IMAGO / Radosław Jóźwiak / Newspix Na zdjęciu: Alexandre da Silva Nunes
  • Widzew pewnie awansował do 1/8 finału Pucharu Polski
  • W środę Widzew bez problemów ograł Wisłę Puławy
  • Bramki dla gospodarzy zdobywali Sanchez i Nunes

Widzew zameldował się w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Widzew Łódź był zdecydowanym faworytem pojedynku z Wisłą Puławy. Zespół z PKO Ekstraklasy już w pierwszej połowie przesądził o losach tego pojedynku odzierając gospodarzy z marzeń o awansie.

Pomiędzy 27. a 43. minutą Widzew za sprawą Nunesa i Sancheza wbił rywalowi aż cztery gole. Obaj zawodnicy zdobyli po dwie bramki, dając gościom duży komfort i spokój przed rozpoczęciem drugiej odsłony.

Po zmianie stron Widzew cofnął się do defensywy i czekał na reakcję Wisły Puławy. Gospodarze mimo wielu prób byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym golem, którego autorem był Flak.

Widzew tym samym uzupełnił listę drużyn, które zagrają w 1/8 finału Pucharu Polski. Wcześniej w środę awans zapewniła sobie Stal Mielec, Arka Gdynia oraz Jagiellonia Białystok.