Znamy szczegółowy terminarz ćwierćfinałów pucharu Polski

Puchar Polski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Puchar Polski

We wtorek poznaliśmy wreszcie szczegółowy terminarz ćwierćfinałów pucharu Polski. Te zostały zaplanowane na 28 lutego i 1 marca. Za faworyta do triumfu w rozgrywkach postrzegany jest Raków Częstochowa.

  • We wtorek PZPN poinformował o szczegółowym terminarzu ćwierćfinałów pucharu Polski
  • Mecze rozegrane zostaną 28 lutego i 1 marca
  • Faworytem do triumfu jest Raków Częstochowa

PZPN ustalił daty ćwierćfinałów pucharu Polski

Faza ⅛ finału pucharu Polski obfitowała w wiele zaskakujących rezultatów. Awans do ćwierćfinału wywalczyły, chociażby KKS Kalisz, Lechia Zielona Góra, Pogoń Siedlce czy Motor Lublin. Oznacza to, że w finałowej ósemce rozgrywek zagrają aż cztery drużyny spoza Ekstraklasy. 

Faworytem do sięgnięcia po trofeum jest Raków Częstochowa. Drużyna z Częstochowy wygrała trofeum już dwa razy z rzędu i wiele wskazuje na to, że może przedłużyć tę passę. Podopieczni Marka Papszuna są liderem Ekstraklasy i pewnie zmierzają również po mistrzostwo Polski. W najbliższej fazie Raków zmierzy się z drugoligowym Motorem Lublin.

We wtorek poznaliśmy szczegółowy terminarz ćwierćfinałów pucharu Polski. Dwie pierwsze pary, czyli w tym przypadku KKS Kalisz ze Śląskiem Wrocław i Lechia Zielona Góra z Legią Warszawa, zmierzą się 28 lutego. Starcia Pogoni Siedlce z Górnikiem Łęczna i Motoru Lublin z Rakowem Częstochowa odbędą się 1 marca. 

Terminarz ćwierćfinałów Pucharu Polski:

28 lutego:

13:00 – Lechia Zielona Góra vs Legia Warszawa

17:30 – Pogoń Siedlce vs Górnik Łęczna

1 marca:

17:30 – KKS 1925 Kalisz vs Śląsk Wrocław

20:30 – Motor Lublin vs Raków Częstochowa

Komentarze