Debiutanckie trafienie Puchacza w Unionie Berlin! [WIDEO]

Tymoteusz Puchacz (w środku)
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tymoteusz Puchacz (w środku)

Tymoteusz Puchacz fantastycznie rozpoczął środowy meczu Pucharu Niemiec z Heidenheim. Polak już w siódmej minucie otworzył wynik rywalizacji, zdobywając swoją premierową bramkę w barwach Unionu Berlin.

  • Tymoteusz Puchacz znalazł się w wyjściowej jedenastce na mecz Pucharu Niemiec
  • Polak już w siódmej minucie otworzył wynik rywalizacji z Heidenheim
  • Była to dla niego debiutancka bramka w barwach Unionu Berlin

Wielki dzień dla Puchacza

Początki Tymoteusza Puchacza w barwach Unionu Berlin nie należały do udanych. Lewy defensor przeniósł się tam w lipcu 2021 roku, a w swoim debiutanckim sezonie był głównie przyspawany do trybun, choć niekiedy znajdował się także na ławce rezerwowych. Zimą doczekał się półrocznego wypożyczenia do Trabzonsporu, z którym wywalczył mistrzostwo Turcji.

Po powrocie do Berlina Polak w dalszym ciągu nie dostaje swoich szans w Bundeslidze. W bieżącej kampanii pojawił się na murawie jedynie w Lidze Europy, a w środę znalazł się w wyjściowej jedenastce na mecz Pucharu Niemiec.

Rywalizacja z Heidenheim zaczęła się dla niego wprost fenomenalnie. Już w siódmej minucie Puchaczowi udało się trafić do siatki, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Lewy defensor, który wystąpił na pozycji wahadłowego mocnym uderzeniem z powietrza wykończył precyzyjne dośrodkowanie. Była to dla niego debiutancka bramka w barwach Unionu Berlin.

Do przerwy Union utrzymał jednobramkowe prowadzenie.

Benedyczak z golem dla Parmy w Pucharze Włoch
Adrian Benedyczak

Adrian Benedyczak wpisał się na listę strzelców w meczu 1/16 Pucharu Włoch, w którym Parma podejmowała Bari. Polak otworzył wynik spotkania w 29. minucie meczu. Benedyczak trafił do Parmy z Pogoni Szczecin W ubiegłym sezonie 21-latek zdobył sześć goli W obecnych rozgrywkach młody napastnik tylko dwukrotnie znalazł się w wyjściowym składzie Pierwszy gol Benedyczaka w

Czytaj dalej…

Komentarze