SkyBet Champipnship
SkyBet Champipnship

Wzmocnienia Bristolu, Birmingham, Reading, Fulham i Sheff Wed

Pięć klubów The Championship wzmocniło swoje składy w ciągu ostatnich 24 godzin. Były to Bristol City, Birmingham City, Reading, Fulham i Sheffield Wednesday.

Czytaj dalej…

The Robins pozyskali z AS Monaco pomocnika Han-Noah Massengo. 18-letni Francuz podpisał z nowym pracodawcą czteroletni kontrakt, a kwota odstępnego nie została ujawniona.

Do Birmingham z hiszpańskiej Almerii trafił natomiast napastnik Alvaro Gimenez, który związał się z The Blues do czerwca 2022 roku. Król strzelców Segunda Division w ostatnim sezonie kosztował zaledwie półtora miliona euro, bowiem taka kwota była zapisana w jego kontrakcie.

Reading natomiast zatrudniło dwóch piłkarzy. Bramkarz Rafael Cabral Barbosa został pozyskany na zasadzie wolnego transferu z Sampdorii i podpisał z The Roylas trzyletnią umowę, a pomocnik Pele został na rok wypożyczony z Monaco.

Sheffield Wednesday ścignęło z kolei doświadczonego bramkarza Paula Jonesa, a Fulham wypożyczyło z Bournemouth pomocnika Harry’ego Artera, szwagra menedżera zespołu Scotta Parkera.

Komentarze