Współwłaściciel Man Utd nie bierze pod uwagę transferu Ronaldo

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i jego przyszłość w Man Utd to temat, który elektryzuje kibiców Czerwonych Diabłów. Manchester Evening News podaje, że jeden ze współwłaścicieli klubu Joel Glazer jest zdecydowanie przeciwny sprzedaży Portugalczyka.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Cristiano Ronaldo
  • W mediach nie brakuje doniesień, że Portugalczyk chce zmienić klub
  • Manchester Evening News przekazał nowe wieści dotyczące 37-latka

Jaka przyszłość czeka Ronaldo?

Cristiano Ronaldo wrócił do Man Utd latem 2021 roku. Zawodnik miał przywrócić dawny blask Czerwonym Diabłom. Chociaż indywidualne statystyki Portugalczyka robiły wrażenie, to ostatecznie celu w postaci wywalczenia miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów przez Man Utd nie udało się zrealizować.

Tajemnicą poliszynela jest, że reprezentant Portugalii jest bardzo rozczarowany tym, że będzie mu dane grą z angielską ekipą w elitarnych rozgrywkach. Tym samym ma poważnie brać pod uwagę zmianę pracodawcy.

Zobacz także:

Tymczasem Manchester Evening News sugeruje, że transferu z udziałem Ronaldo nie bierze pod uwagę jeden ze współwłaścicieli klubu Joel Glazer. 55-latek jest przeciwny jakiejkolwiek próbie sprzedaży zawodnika.

Glazer zatwierdził każdy transfer do Man Utd i wkroczył, aby zablokować potencjalne rozstania z Anthonym Martialem w 2018 roku. Kluczowa postać w klubie z Old Trafford jest prawie codziennie w kontakcie z dyrektorem Manchesteru United – Richardem Arnoldem, mając duży wpływ na polityke transferową Czerwonych Diabłów.

Czytaj więcej: Man Utd zainteresowany pomocnikiem Realu

Komentarze