Man Utd zainteresowany pomocnikiem Realu

Casemiro
fot. PressFocus Na zdjęciu: Casemiro

Man Utd zaliczył fatalny start w sezonie ligowym. Następstwem tego jest pilne poszukiwanie nowych zawodników, którzy mieliby poprawić rywalizację w zespole. Marca twierdzi, że władze klubu z Old Trafford są poważnie zainteresowane Casemiro.

  • Man Utd jest w trakcie poszukiwania nowych zawodników
  • Marca twierdzi, że na radarze klubu z Premier League jest Casemiro
  • Do końca okna transferowego zostały dwa tygodnie

Casemiro wzmocni środek pola w Man Utd?

Man Utd w spotkaniu pierwszej kolejki Premier League był zmuszony uznać wyższość Brighton Howe & Albion (2:1). Tymczasem w starciu drugiej kolejki ligowej zawodnicy Czerwonych Diabłów zostali rozbici przez Brentford (0:4).

Erik ten Hag zatem już na początku pracy w angielskiej ekipie musi się mierzyć z bardzo trudną sytuacją. Według informacji hiszpańskiej Marki na celowniku Man Utd znajduje się Casemiro. 30-latek latem minionego roku przedłużył umowę z Realem Madryt. Związał swoją przyszłość z klubem z Old Trafford do 2026 roku.

Zobacz także:

Brazylijski pomocnik jest zatem kolejnym po Frenkie de Jongu środkowym pomocnikiem łączonym z przeprowadzką do Man Utd. Na dzisiaj na tej pozycji mogą grać Fred lub Donny van de Beek.

W kontekście Casemiro warto zaznaczyć, że na razie oficjalna oferta w sprawie ewentualnego transferu nie trafiła do Realu. Rynkowa wartość zawodnika wynosi 40 milionów euro. Doświadczony piłkarz broni barw Los Blancos od 2013 roku. Wcześniej Casemiro bronił barw Sao Paulo za sześć milionów euro.

Czytaj więcej: Manchester United rozmawia z agentem Cunhy. Atletico żąda 50 mln euro

Komentarze