Wkrótce nowy rozdział w historii Chelsea. “Nowa era rozpocznie się w czerwcu”

Mauricio Pochettino jest bardzo blisko powrotu na ławkę trenerską. Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że Argentyńczyk przejmie stery nad Chelsea.

Mauricio Pochettino
fot. PressFocus Na zdjęciu: Mauricio Pochettino
  • W nowym sezonie Chelsea będzie miała nowego menedżera
  • Dziennikarz Fabrizio Romano przekonuje, że stery nad The Blues przejmie Mauricio Pochettino
  • Argentyński trener wróci do Premier League po kilku latach przerwy

Pochettino przejmie stery nad Chelsea

Mauricio Pochettino od momentu, gdy rozstał się z Paris Saint-Germain, pozostaje bez pracy. Wszystko wskazuje, że wkrótce taki stan rzeczy ulegnie zmianie.

Dziennikarz Fabrizio Romano za pośrednictwem Twittera dał do zrozumienia, że Argentyńczyk wkrótce podpisze kontrakt z klubem z Londynu. Jednocześnie to Pochettino weźmie na siebie odpowiedzialność zgrania zawodników, którzy w ostatnim czasie trafili na Stamford Bridge.

Doświadczony trener ma przejąć stery nad Chelsea w czerwcu. Według wieści włoskiego żurnalisty Pochettino ma podpisać długoterminowy kontrakt. 51-letni szkoleniowiec dołączy do ekipy z Londynu wraz ze swoim sztabem szkoleniowym.

Jeśli medialne doniesienia okażą się faktem, to Pochettino zostanie trenerem w trzecim klubie z Premier League. Wcześniej prowadził Southampton oraz Tottenham Hotspur. Z drugim z wymienionych klubów awansował do finału Ligi Mistrzów, w którym uległ Liverpoolowi.

Czytaj więcej: Chelsea skreśliła wypożyczonego pomocnika

Komentarze