Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Warnock: Pokazaliśmy mnóstwo determinacji

Cardiff City wygrało bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie w Premier League. Walijska drużyna pokonała na wyjeździe Brighton & Hove Albion 2:0 i do bezpiecznej strefy traci dwa punkty.

Czytaj dalej…

– Walczymy. Pokazaliśmy mnóstwo determinacji. Cokolwiek się wydarzy, nie można winić zawodników – powiedział Warnock, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Od świąt Bożego Narodzenia kilka razy dostaliśmy kopa w zęby i cały czas się podnosimy. Jestem bardzo dumny z zawodników i kibiców, którzy świetnie nas dopingowali w tym spotkaniu wyjazdowym – dodał.

– Jedyne co możemy, to dawać z siebie wszystko. Mieliśmy kilka rozczarowujących meczów w tym sezonie, ale piłkarze zawsze dają z siebie wszystko, aby się podnieść – przyznał.

The Bluebirds zajmują 18. miejsce w tabeli. Do wyprzedzającego ich Brighton, który rozegrał jedno spotkanie mniej, tracą dwa punkty. W najbliższej kolejce ekipa z Walii zmierzy się u siebie z Liverpool FC.

– Musimy dalej walczyć. Zasługiwaliśmy, aby mieć kilka punktów więcej i uważam, że możemy jeszcze ich kilka zdobyć w tym sezonie. Teraz zmierzymy się z jedną z najlepszych drużyn na świecie, która walczy o tytuł mistrzowski w Premier League. To będzie wielkie wydarzenie – stwierdził.

Komentarze