Thiago Alcantara
Thiago Alcantara fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Media: Thiago uzgodnił warunki z Liverpoolem

Thiago Alcantara według doniesień katalońskiego Sportu uzgodnił warunki indywidualne z Liverpoolem FC. Tym samym wszystko wskazuje na to, że reprezentant Hiszpanii niebawem zasili szeregi The Reds.

Czytaj dalej…

29-letni zawodnik zamieni prawdopodobnie mistrza Niemiec na mistrza Premier League po siedmiu sezonach spędzonych w Bundeslidze. Nie jest tajemnicą, że Thiago szuka nowych wyzwań. Umowa między piłkarzem a Liverpoolem podobno została już opracowana. Z kolei klub z Bawarii za swojego zawodnika oczekuje 35 milionów euro.

Kolejny duży transfer o krok

Sternicy ekipy z siedzibą na Anfield Road są zdecydowani na pozyskanie piłkarza, ale nie chcą regulować płatności w jednej racie. Liverpool liczy też, że uda mu się obniżyć sumę odstępnego oczekiwaną za Thiago przez Bayern, czytamy na łamach serwisu internetowego hiszpańskiego dziennika.

Dodajmy, że obecny kontrakt Hiszpana z ekipą z Monachium wygasa z końcem czerwca 2021 roku. Tym samym letnie okno transferowe jest jedną z ostatnich szans na zarobienie przez Bayern na sprzedaży Thiago, który w styczniu będzie mógł związać się z nowym pracodawcą, do którego trafiłby na zasadzie wolnego transferu 1 lipca 2021 roku.

Komentarze