Kibice Manchesteru United
Kibice Manchesteru United fot. SPORT PICTURES

Matic z nowym kontraktem w Man Utd

Nemanja Matic parafował nową umowę z Manchesterem United, poinformował klub z siedzibą na Old Trafford. Nowy kontrakt zawodnika obowiązywać będzie do końca czerwca 2023 roku.

Czytaj dalej…

31-latek dołączył do teamu z czerwonej części Manchesteru w 2017 roku z Chelsea FC. Chociaż ostatnio spekulowano, że Serb może rozstać się z Czerwonymi Diabłami, to ostatecznie faktem stało się, że piłkarz podpisał nową umowę z Man Utd.

– Jako piłkarz wciąż mam wiele do zaoferowania i osiągnięcia w mojej karierze, a realizowanie celów z Manchesterem United będzie wielkim zaszczytem – powiedział Matic cytowany przez BBC.

Manchester United, czyli połączenie młodości z doświadczeniem

– To naprawdę wyjątkowy klub, w którym zachowana jest równowaga między zawodnikami młodymi a doświadczonymi – zaznaczył zawodnik.

Radości z tego, że Matic parafował nowy kontrakt nie krył też menedżer Czerwonych Diabłów. – Nemanja jest tu już od trzech sezonów i naprawdę rozumie wartości gry w Manchesterze United – mówił Ole Gunnar Solskjaer.

Matic w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 27 spotkaniach Manchesteru United, licząc wszystkie rozgrywki. Dodajmy, że ekipa z Old Trafford nie przegrała od stycznia, notując serię 16 meczów bez przegranej. Man Utd plasuje się aktualnie na piątym miejscu w tabeli Premier League.

Komentarze