“To powiedziałem piłkarzom”. Ten Hag komentuje porażkę

Erik ten Hag
Pressfocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

W meczu Arsenal – Manchester United, górą był lider Premier League. Erik ten Hag przyznał, że jego zespół mógł spisać się lepiej.

  • Erik ten Hag skomentował przegrany hit Premier League
  • Holender uważa, że Manchester United mógł uniknąć straty goli
  • Trener Czerwonych Diabłów podkreślił wysokie ambicje jego zespołu

Erik ten Hag z niedosytem po hicie Premier League

Manchester United stracił punkty po raz drugi z rzędu. Czerwone Diabły ponownie dały sobie strzelić gola w doliczonym czasie gry. Wcześniej uczyniło to Crystal Palace, a w niedzielę Arsenal, który wygrał 3:2. Erik ten Hag docenił klasę lidera Premier League, ale podkreślił, że jego zespół mógł zachować się lepiej w kluczowych sytuacjach.

To było wspaniałe spotkanie, dobre tempo i publiczność jest wielkim wygranym. Dwie topowe drużyny, ale jesteśmy oczywiście zawiedzeni, gdy przegrywasz mecz na tak późnym etapie. Wszystkie gole straciliśmy po błędach, to nie może się powtarzać. Nawet w poprzednim tygodniu byliśmy bardzo trudni do pokonania w takich sytuacjach. Dziś tak nie było. Mogliśmy uniknąć każdej z trzech bramek – powiedział szkoleniowiec Manchesteru United.

Popełniliśmy błędy, których nie możemy popełniać. Ten mecz rozstrzygnął się w drobnych detalach, ale i podejmowaniu decyzji. Trudno to zaakceptować, trzeba wyciągnąć wnioski. Pragnę wygrywać. Obecna pozycja nie jest wystarczająca. Chcemy być numerem 1, ale popełniamy błędy. To oczywiste i to powiedziałem piłkarzom – zdradził Erik ten Hag, podkreślając ambitne plany jego drużyny.

Czytaj także: Kapitalne gole w hicie. Lider wygrał po bramce ostatnich minutach!

Komentarze