Ten Hag wyjawił swoje plany względem Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Przyszłość Cristiano Ronaldo w Manchesterze United była ostatnio podawana w wątpliwość. Erik ten Hag powiedział jednak wprost, że liczy na Portugalczyka i nazwał go “gigantem”.

  • Po przejęciu Manchesteru United przez Erika ten Haga pojawiły się wątpliwości względem przyszłości Cristiano Ronaldo w zespole
  • Holenderski trener wypowiedział się jednak bardzo stanowczo. Liczy na Portugalczyka, którego nazwał “gigantem”
  • Mimo 37 lat na karku, Ronaldo strzelił w tym sezonie 24 gole, a ostatnio wybrano go zawodnikiem kwietnia w Premier League

Ten Hag: oczywiście, że chcę zatrzymać Cristiano Ronaldo w Manchesterze United

W Manchesterze United szykuje się rewolucja. Erik ten Hag to po pierwsze wizjoner, a po drugie trener o określonej charakterystyce. Podstawą jego filozofii jest intensywny trening, od którego nie ma odstępstw. Nic zatem dziwnego, że wielu obecnych zawodników Manchesteru United nie może być pewnych pozostania w drużynie. Jednym z kwestionowanych graczy był Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest najskuteczniejszym strzelcem w swoim zespole, ale jego wiek nie pozwala mu na intensywną pracę w defensywie. Zakładano, że 37-latek będzie musiał odejść. Do tego nadal może dojść, zwłaszcza, że ambicją pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki jest gra w Lidze Mistrzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że intencją klubu – i trenera – będzie pozostanie weterana w Anglii.

Oczywiście, że chcę zatrzymać Cristiano Ronaldo w Manchesterze United. Jest bardzo ważny dla klubu. To gigant, przez to, co osiągnął do tej pory, a także przez to, jak jest ambitny – cytuje wypowiedź ten Haga Fabrizio Romano.

W tym tygodniu Holender ma polecieć do Anglii, by rozpocząć w praktyce swoją nową pracę.

Ronaldo wystąpił w tym sezonie w 39 meczach we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich 24 gole i trzy asysty.

Zobacz również: Man United i Benfica mogą pokrzyżować plany Bayernowi.

Komentarze