Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Pracujemy nad transferami

Ole Gunnar Solskjaer powiedział, że Manchester United cały czas pracuje nad transferami. Menedżer Czerwonych Diabłów przyznał, że ma wsparcie w tej kwestii ze strony klubowych działaczy.

Czytaj dalej…

Na Old Trafford trafili przed nowym sezonem skrzydłowy Daniel James z Swansea City AFC oraz prawy obrońca Aaron Wan-Bissaka z Crystal Palace FC. Przed końcem letniego okienka transferowego Czerwone Diabły powinny sprowadzić jeszcze przynajmniej jednego zawodnika.

– Jest projekt długoterminowy i krótkoterminowy. Nie można myśleć tylko o tym, co będzie za trzy lata i później, dlatego mamy też krótkoterminowe cele – powiedział Solskjaer, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Uważam, że byliśmy dość spokojni i dobrzy na rynku, bo pozyskaliśmy odpowiednie osoby. Nadal też pracujemy nad jednym lub dwoma transferami – dodał Norweg.

– Oczywiście, że zawsze chcemy wzmacniać nasz skład. Przez całe lato jestem w kontakcie z Joelem Glazerem i Edem Woodowardem, a także wszystkimi osobami odpowiedzialnymi za rekrutację oraz analizę. Nasze relacje są bardzo dobre. Otrzymuję wsparcie i dostałem zawodników, których chciałem. Najprawdopodobniej niedługo będą kolejni – stwierdził.

Komentarze