Sancho o reaktywacji Ronaldo. “Odzyska pewność siebie”

Jadon Sancho i Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jadon Sancho i Cristiano Ronaldo

Man Utd odniósł zwycięstwo w czwartkowym starciu Ligi Europy z Sheriffem Tyraspol. Ekipa z Old Trafford wygrała 2:0 po golach Jadona Sancho i Cristiano Ronaldo. Anglik w rozmowie z oficjalną stroną internetową Czerwonych Diabłów wypowiedział się na temat trafienia Portugalczyka.

  • Man Utd zaliczył piąte zwycięstwo w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki
  • Podopieczni Erika ten Haga pokonali Sheriff Tyraspol (2:0)
  • Radości ze zdobycia bramki nie ukrywał po meczu Jadon Sancho, który wypowiedział się tez na temat przełamania CR7

Man Utd ponownie na ścieżce zwycięstw

Man Utd nie tylko zaliczył cenną wygraną, ale przede wszystkim przełamał się Cristiano Ronaldo. 37-latek zakończył serię siedmiu spotkań bez zdobytej bramki. Po zakończeniu meczu kilka słów wyraził Jadon Sancho.

– Smutno było rozpoczęcie rywalizacji w Lidze Europy od porażki, więc wiedzieliśmy, że musimy wygrać z Sheriffem. Ciesze się bardzo, że udało mi się zdobyć bramkę, ale najważniejsze jest to, że wywalczyliśmy trzy cenne punkty. Cały czas koncentruję się na tym, aby pracować dla zespołu – mówił angielski zawodnik cytowany przez ManUtd.com.

Zobacz także:

Sancho wypowiedział się również na temat trafienia Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wykorzystał rzut karny w czwartkowym starciu. – Gdy Cristiano strzela i czuje się pewnie. Teraz stać go na to, aby zdobywać kolejne bramki. Cieszymy się z tego – powiedział były piłkarz Borussii Dortmund.

W najbliższy weekend Manchester United będzie pauzował. Mecz podopiecznych Erika ten Haga z Leeds United został przełożony. Czerwone Diabły nieco szybciej zaczęły zatem reprezentacyjną przerwę.

Czytaj więcej: Spacerek Man Utd w Kiszyniowie, Ronaldo z debiutanckim golem

Komentarze