Rywal Boruca odejdzie z Bournemouth?

Artur Boruc
Obserwuj nas w
fot. ASInfo Na zdjęciu: Artur Boruc

Asmir Begović stracił ostatnio miejsce w bramce AFC Bournemouth. Golkiper z Bośni i Hercegowiny jest otwarty na zmianę klubu jeszcze przed zamknięciem styczniowego okienka transferowego – donosi The Sun.

Czytaj dalej…

31-latek przez ostatnie miesiące był numerem jeden w ekipie Wisienek. Jego słaba forma sprawiła, że na ostatni mecz w Premier League znalazł się wśród rezerwowych. W jego miejsce między słupkami stanął Artur Boruc. Efekt był taki, że drużyna z Vitality Stadium pokonała West Ham United 2:0.

Wszystko wskazuje na to, że Eddie Howe stracił do Begovicia zaufanie i w kolejnych spotkaniach również powinien stawiać na byłego reprezentanta Polski. The Sun informuje, że w związku z tym, Bośniak jest otwarty na oferty jeszcze w ostatnim tygodniu zimowego okienka transferowego. Według brytyjskiego dziennika, interesuje się nim kilka klubów z Premier League.

Begović w obecnym sezonie wystąpił w 22 meczach angielskiej ekstraklasy. Puścił w nich 42 gole i pięć razy zachował czyste konto. Jego kontrakt z klubem z Vitality Stadium obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze