Bramkarz Arsenalu ma sprecyzowane plany na przyszłość

Aaron Ramsdale w Arsenalu wszedł na zupełnie nowy poziom. Obecnie Anglik jest podstawowym elementem wyjściowego składu Kanonierów i zarzeka się, że chce pozostać w północnym Londynie na bardzo długo.

Aaron Ramsdale
PressFocus Na zdjęciu: Aaron Ramsdale
  • Aaron Ramsdale trafił do Arsenalu w 2021 roku
  • W tym sezonie jest pewnym elementem drużyny zmierzającej po mistrzostwo
  • Anglik podkreśla, że chce zostać w klubie nawet do końca kariery

“Chcę zostać bohaterem i legendą klubu”

Zanim Aaron Ramsdale zakotwiczył w Arsenalu, długo nie potrafił znaleźć dla siebie miejsca. W Premier League dał się poznać jako bramkarz zdolny do świetnych interwencji, ale i chimeryczny. Jako Kanonier jego dyspozycja jest jednak niezwykle stabilna. 24-latek stał się jednym z fundamentów drużyny Mikela Artety, która zmierza po pierwsze od niemal dwóch dekad. Reprezentant Anglii zarzeka się, że chce pozostać na Emirates Stadium tak długo, jak tylko to będzie możliwe.

Widzę się w Arsenalu na 10, 12 czy 15 lat. Taki jest cel, by zostać na szczycie przez tak długi czas. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał odejść i zostanę prawdziwym bohaterem i legendą tego klubu – powiedział jasno golkiper.

Ramsdale rozegrał w tym sezonie 29 spotkań we wszystkich rozgrywkach. 13-krotnie zachował czyste konto. Bramkarz trafił do północnego Londynu latem 2021 roku za 28 milionów euro. Dziś ta kwota nie jest już kwestionowana – ani przez kibiców, ani przez ekspertów.

Zobacz też: Wielki transfer Nkunku przesądzony. Francuz nie ma drogi ucieczki.

Arsenal
Sporting Lizbona
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 marca 2023 20:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze