Przerwana piękna seria, cały mecz Casha

Michael Olise
PressFocus Na zdjęciu: Michael Olise

Crystal Palace przegrało w Premier League na swoim stadionie z Aston Villą 1:2. To pierwsza porażka Orłów od siedmiu kolejek. W szeregach klubu z Birmingham całe spotkanie rozegrał Matty Cash. W drugim meczu Norwich City zremisowało z Wolverhampton Wanderers 0:0.

• Orły przystępowały do tego spotkania niepokonane od 18 września
  • Norwich City nie przegrało trzeciego kolejnego spotkania ligowego
  • Kanarki w tym momencie tracą dwa oczka do bezpiecznej strefy

Trzy gole w Londynie, bez bramek na stadionie Kanarków

Crystal Palace przegrywało z Aston Villą już po pierwszym kwadransie. Wówczas gola z kilku metrów zdobył Matt Targett. Na 2:0 podwyższył John McGinn. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Tym samym Cash i jego koledzy zanotowali drugi triumf z kolei.

W meczu na Carrow Road do przerwy było 0:0. Goście mogli zdobyć bramkę w 44. minucie. Wtedy to niepewnie interweniował Tim Krul, ale nie wykorzystał tego Joao Moutinho. Kilka chwil potem z paru metrów prosto w bramkarza Wilków trafił Max Aarons. W drugiej odsłonie blisko był Teemu Pukki, lecz zabrakło mu nieco precyzji. Finalnie nie padła ani jedna bramka.

Palace – Aston Villa 1:2 (0:1)

Marc Guehi (90+5′) – Matt Targett (15′), John McGinn (86′)

Norwich – Wolverhampton 0:0