Pochettino: Trudno wygrać mecz bez celnego strzału

Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino fot. Grzegorz Wajda

Tottenham Hotspur przegrał w derbach Londynu na wyjeździe z Chelsea 0:2. Mauricio Pochettino, menedżer”Kogutów, powiedział, że jego zespół musi szybko pozbierać się po drugiej z rzędu porażce.

Czytaj dalej…

– Trudno jest wygrywać, kiedy nie jest się w najwyższej formie. Nie stworzyliśmy sobie wystarczającej liczby sytuacji. Kilka naszych uderzeń było zablokowanych, ale ostatecznie nie oddaliśmy jednego celnego strzału. W taki sposób niemożliwe jest odniesienie zwycięstwa – powiedział Pochettino, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Popełniliśmy trochę błędów. W małych szczegółach nie byliśmy wystarczająco solidni i musimy robić wiele rzeczy lepiej. Jesteśmy rozczarowani, bo na przestrzeni kilku dni doznaliśmy dwóch porażek i trudno jest to zaakceptować – przyznał

– Nigdy nie jest łatwo być pozytywnie nastawionym po porażce. Po kilku godzinach, kolejnego dnia, będzie dalej ciężko, ale musimy szybko iść naprzód, aby być gotowym do walki w kolejnym meczu – podkreślił argentyński szkoleniowiec.

Jego podopieczni zajmują trzecie miejsce w tabeli, mając cztery punkty przewagi nad czwartym Arsenalem. W sobotę Koguty zmierzą się u siebie właśnie z “Kanonierami” w derbach północnego Londynu.

Komentarze