Nowy kontrakt dla Davida De Gei? Manchester United ma specjalny plan

Dziennikarze "Daily Star" informują, że szefostwo Manchesteru United ma specjalny plan na zatrzymanie Davida De Gei. Klub planuje związać się z Hiszpanem nową umową, ale przy niższych zarobkach. Do tego oferują mu specjalny mecz benefisowy, który wzbogaci konto bramkarza.

David De Gea
PressFocus Na zdjęciu: David De Gea
  • David De Gea otrzyma propozycję nowego kontraktu
  • Hiszpan jest już po rozmowach z szefostwem Manchesteru United
  • Klub zaoferuje mu mecz specjalny benefisowy, który wzbogaci jego konto

Specjalny mecz benefisowy dla Davida De Gei

Kontrakt Davida De Gei z Manchesterem United obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. “Czerwone Diabły” chcą przedłużyć wygasającą umowę z Hiszpanem, ale w zamian za to oczekują, że doświadczony bramkarz zgodzi się na obniżkę wynagrodzenia.

Jak donoszą dziennikarze “Daily Star”, zarobki bramkarza zostaną obniżone z 375 tys. funtów tygodniowo, do 200 tys. funtów. Dodatkowo szefostwo Manchesteru United w rozmowach z De Geą planuje dorzucić “marchewkę” w postaci meczu benefisowego. Wpływy z tego spotkania trafiłyby na konto bankowe Hiszpana i w ten sposób zrekompensowały mu obniżkę wynagrodzenia.

Wychowanek Atletico Madryt jest zawodnikiem Manchesteru United od lipca 2011 roku. W tym czasie stanął między słupkami bramki “Czerwonych Diabłów” łącznie 542 razy. Zachował aż 190 czystych kont.

Sprawdź także: Arteta rozczarowany formą Arsenalu. Pogratulował mistrzostwa City

Komentarze