Newcastle United podjęło decyzję ws. Steve’a Bruce’a

Steve Bruce
fot. PressFocus Na zdjęciu: Steve Bruce

Newcastle United za pośrednictwem swojej strony internetowej opublikowało komunikat, informujący, że z klubem rozstanie się Steve Bruce. Doświadczony trener pożegna się z ekipą z St. James Park za porozumieniem stron.

  • Newcastle United będzie miało wkrótce nowego menedżera
  • Nowi właściciele klub u podjęli decyzję o rozwiązaniu umowy ze Steve’em Bruce’em
  • Tymczasowym opiekunem Srok został Graeme Jones

Nowi właściciele zaczynają porządki w Newcastle

Newcastle United od kilku dni według mediów przygotowywało się do zmiany menedżera. W kontekście pracy w szeregach Srok wymieniono juz kilku trenerów z głośnymi nazwiskami. Niewykluczone, że jeden z nich wkrótce zakotwiczy w klubie z Premier League.

W klubowych mediach Newcastle United pojawił się natomiast oficjalny komunikat, że Steve Bruce po ośmiu kolejkach ligowych przestał pełnić obowiązki menedżera klubu. Tymczasowym opiekunem zespołu został Graeme Jones.

– Jestem wdzięczny wszystkim związanym z Newcastle United za możliwość zarządzania tym wyjątkowym klubem piłkarskim. To klub, mogący liczyć na niezwykłe wsparcie. Mam nadzieję, że nowi właściciele sprawią, że Newcastle znajdzie się w miejscu, o którym wszyscy marzymy. Życzę wszystkim powodzenia zarówno w tym, jak i w kolejnych sezonach – powiedział Bruce cytowany przez oficjalną stronę klubu z St. James Park.

Nerwcastle po rozegraniu ośmiu ligowych meczów plasuje się na przedostatniej pozycji w tabeli Premier League, legitymując się trzema punktami. W najbliższy weekend zmierzy się na wyjeździe z Crystal Palace.

Czytaj więcej: Przed Newcastle intensywna zima. “Są faworytem do spadku”

Komentarze