David Silva
David Silva fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Media: David Silva zgodził się na transfer do Lazio

David Silva według informacji Corriere dello Sport zgodził na przeprowadzkę do SS Lazio przed startem sezonu 2020/2021. Zawodnik do 24 sierpnia ma kontrakt ważny z Manchesterem City.

Czytaj dalej…

Popularny włoski dziennik sportowy sugeruje, że brat byłego reprezentanta Hiszpanii odwiedził już centrum sportowe w Formello. Ponadto Corriere dello Sport podaje, że David Silva zgodził się na warunki rzymian, co ma zwiastować rychłą zmianę klubu przez piłkarza.

Hiszpan zamieni Anglię na Włochy

Co prawda cały czas do zamknięcia transakcji pozostało jeszcze trochę spraw do uregulowania, ale są te jednak tylko drobne szczegóły, które szybko powinny zostać uporządkowane.

Dodajmy, że ekipa z Etihad Stadium aktualnie przygotowuje się do arcyważnego starcia z Realem Madryt w Lidze Mistrzów. Tymczasem hiszpański piłkarz zdążył już ogłosić, że po zakończeniu tych rozgrywek zmieni klub.

Ogłoszenie transferu wkrótce

Stołeczna gazeta podaje, że transfer Davida Silvy do Lazio ma zostać ogłoszony do najbliższej niedzieli. Dodajmy, że 34-latek dołączył do Manchesteru City w 2010 roku z Valencii CF. W ostatniej kampanii ofensywny pomocnik wystąpił w 38 meczach, w których zdobył sześć bramek, notując również 11 asyst.

Komentarze