Bruno Fernandes
Bruno Fernandes fot. Grzegorz Wajda

Solskjaer liczy na współpracę Fernandesa i Pogby

Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer jest przekonany, że Paul Pogba i Bruno Fernandes mogą świetnie współpracować ze sobą w drugiej linii Czerwonych Diabłów.

Czytaj dalej…

Bruno Fernandes trafił na Old Trafford w styczniu na zasadzie definitywnego transferu ze Sportingu Lizbona. Na razie nie miał jednak okazji do wspólnych występów z Paulem Pogbą. Francuz w tym roku ani razu nie pojawił się na boisku z powodu kontuzji.

Pogba wraca jednak do zdrowia i wszystko wskazuje na to, że będzie do dyspozycji Ole Gunnara Solskjaera w momencie ewentualnego wznowienia rozgrywek Premier League. Norweski szkoleniowiec, w wywiadzie udzielonym Sky Sports, jest przekonany, że obaj zawodnicy mogą stworzyć silny duet w środku pola jego zespołu.

Solskjaer na tak

Pytany o możliwość gry Bruno Fernandesa u boku Paula Pogby w pozostałych spotkaniach odpowiedział: – Dobrzy zawodnicy zawsze mogą grać razem, więc mogę powiedzieć wielkie “tak”.

– Uważam, że to ekscytujące… Mamy ekscytujący skład. Mam także Scotta McTominaya, Freda i Nemanję Maticia. Zbliża się wiele spotkań i jestem pewien, że znajdziemy między nimi dobre połączenie. Rozmawialiśmy o tym oczywiście w sztabie trenerskim i już nie możemy się tego doczekać – dodał Norweg.

Pogba zostanie w Manchesterze United?

Przyszłość reprezentanta Francji jest od dłuższego czasu tematem intensywnych spekulacji. Jeszcze niedawno wydawało się, że jego odejście latem z Manchesteru United jest bardzo prawdopodobne.

Wśród klubów zainteresowanych jego pozyskaniem wymieniane były przede wszystkim Królewscy z Madrytu i turyński Juventus. W piątek hiszpańskie media poinformowały jednak, że Real Madryt zrezygnował z dalszych starań mających na celu sprowadzenie do siebie Pogby. Tym samym Francuzowi wypadła jedna z głównych opcji na przyszłość.

Komentarze