Man Utd poczeka do lata, aby pozyskać Kolulibaly’ego

Piłkarze Napoli
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Piłkarze Napoli

Nie jest żadną tajemnicą, że Manchester United jest w trakcie poszukiwań piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić grę defensywną. Aktualnie w kontekście ewentualnego transferu do wicemistrzów Anglii najwyżej stoją akcje Kalidou Koulibaly’ego z SSC Napoli.

Czytaj dalej…

Władze Man Utd są do tego stopnia zainteresowane pozyskanie Senegalczyka, że są gotowe poczekać do lata, aby go zakontraktować.

Dodajmy, że oprócz Koulibaly’ego łączeni z grą w ekipie z Old Trafford byli: Milan Skriniar (Inter Mediolan), Alessio Romagnoli (AC Milan), czy Harry Maguire (Leicester City).

Man Utd miał nadzieję, że odpadnięcie teamu z Kampanii z Ligi Mistrzów może spowodować pewnego rodzaju wyprzedaż piłkarzy w Napoli, ale jak się okazuje nie zanosi się na to. Tym samym raczej niemożliwe jest, aby reprezentant Senegalu już tej zimy zmienił barwy klubowe.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Koulibaly, mimo parafowania we wrześniu nowej umowy z przedstawicielem Serie A, która obowiązuje do końca czerwca 2023 roku, jest podobno otwarty na transfer do Anglii, o czym informuje ESPN.

Komentarze