Klopp: nigdy nie widziałem bardziej niesprawiedliwego meczu

Liverpool przegrał z Tottenhamem 1:2 w 7. kolejce Premier League. Wiele kontrowersji wzbudziły decyzje sędziowskie. Juergen Klopp stwierdził, że nigdy nie widział bardziej niesprawiedliwego meczu.

Juergen Klopp
IMAGO / Gary Oakley Na zdjęciu: Juergen Klopp
  • Liverpool przegrał z Tottenhamem 1:2 w 7. kolejce Premier League
  • The Reds kończyli mecz w dziewiątkę
  • Po meczu ostro na temat sędziowania wypowiedział się Juergen Klopp

Tottenham 2:1 Liverpool. Juergen Klopp nie wytrzymał

Tottenham po szalonym meczu wygrał 2:1 z Liverpoolem. Kogutom trzy punkty zapewnił samobój Joela Matipa z 96. minuty. Obrońca The Reds zaliczył pechową interwencję.

Wiele emocji wzbudziły decyzje sędziowskie Simona Hoopera. Szczególnie poszkodowani czują się piłkarze i kibice Liverpoolu. Drużyna z Anfield kończyła spotkanie w dziewiątkę, po tym jak w 26. minucie z boiska za faul wyleciał Curtis Jones, a w drugiej połowie czerwoną kartkę obejrzał Diogo Jota. Po spotkaniu żalu nie krył Juergen Klopp, który w ostry sposób skomentował poziom arbitrów.

– Nigdy nie byłem bardziej dumny z drużyny. Nigdy nie widziałem bardziej niesprawiedliwego meczu – stwierdził niemiecki trener.