Joe Gomez przedłużył kontrakt z Liverpoolem

Joe Gomez
PressFocus Na zdjęciu: Joe Gomez

Joe Gomez przedłużył kontrakt z Liverpoolem. Nowa umowa będzie obowiązywać do czerwca 2027 roku. 25-letni obrońca gra dla The Reds od 2015 roku, gdy trafił na Anfield Road z Charlton Athletic.

  • Joe Gomez przedłużył kontrakt z LIverpoolem
  • Nowa umowa będzie obowiązywać do 2027 roku
  • Obrońca gra na Anfield Road od 2015 oku

Joe Gomez na dłużej w Liverpoolu

Kontuzje jednak zrujnowały jego karierę w Liverpoolu. Joe Gomez zaliczył zaledwie 15 występów w Premier League w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

– To oczywiście wyjątkowy moment dla mnie i mojej rodziny. To coś, o czym marzysz od dziecka i nigdy nie możesz być tego pewny. To niewiarygodne miejsce. W moich oczach prawdopodobnie jeden z najlepszych – jeśli nie najlepszy – klub na świecie w tej chwili. Możliwość przedłużenia mojego pobytu tutaj była naprawdę łatwą decyzją – powiedział Gomez po podpisaniu nowej umowy.

Najbardziej udany sezon Gomeza w Liverpoolu przypadł na sezon 2019-20, kiedy to wystąpił w 43 meczach we wszystkich rozgrywkach i pomógł swojej drużynie wygrać Premier League. Obrońca ma także na swoim koncie jedenaście występów w reprezentacji Anglii. W drużynie narodowej nie wystąpił jednak od 2020 roku.

– Oczywiście jestem tu już od dłuższego czasu, ale nadal czuję się młody i myślę, żę najlepsze lata przede mną. Wciąż muszę się doskonalić. Mam na to jeszcze trochę czasu. Z takim trenerem i sztabem szkoleniowym wszystko przede mną – dodał Gomez.

Zobacz również: Giganci Premier League powalczą o talent z Aston Villi

Komentarze