Zapowiedź 1/32 finału Pucharu Francji

Puchar Francji
Puchar Francji Puchar Francji

Od piątku do poniedziałku potrwa rywalizacja w ramach 1/32 finału Pucharu Francji. Na tym etapie rozgrywek dojdzie do dwóch pojedynków zespołów z Ligue 1 – Monaco podejmie Reims, a broniące trofeum Rennes zmierzy się z Amiens.

Czytaj dalej…

Będą to z pewnością najciekawiej zapowiadające się pojedynki, ale emocji nie powinno zabraknąć także w starciach zespołów z elity z klubami z Ligue 2 – Bordeaux zagra z Le Mans, Brest zawita do Lorient, a Dijon do Valenciennes.

Rekordzista pod względem zwycięstw w tych rozgrywkach i wielki faworyt – Paris Saint Germain – zmierzy się na wyjeździe z grającym na co dzień w szóstej lidze Linas Montlhery.

Zachęcamy do zapoznania się z kursami oferowanymi przez bukmacherów na spotkania w Pucharze Francji.

Kursy na mecze Pucharze Francji w STS.

Kursy na mecze Pucharze Francji w Betclic.

Kursy na mecze Pucharze Francji w PZBuk.

Kursy na mecze Pucharze Francji w Fortunie.

Kursy na mecze Pucharze Francji w LVBet.

Kursy na mecze Pucharze Francji w Milenium.

Kursy na mecze Pucharze Francji w Etoto.

Kursy na mecze Pucharze Francji w Forbet.

Spotkania 1/32 finału Pucharu Francji:

PIĄTEK, 3 STYCZNIA

20:55 Girondins Bordeaux – Le Mans

SOBOTA, 4 STYCZNIA

13:00 Aviron Bayonnais FC – FC Nantes
13:00 Fabregues – Paris FC
13:00 Guichen – SM Caen
13:00 Chamois Niort – St Pierroise JS
13:00 Versailles – US Granvillaise
15:00 Le Portel – RC Strasbourg
15:00 Monaco – Stade de Reims
15:00 Stade Briochin – Gonfreville
15:00 Tours – Nimes Olympique
18:00 ASM Belfort – Montceau
18:00 Angouleme – Challans
18:00 Athletico Marsylia – Rodez
18:00 Red Star – Chambly
18:00 Stade Rennais – Amiens
18:00 Sable FC – Pau
18:00 St-Pryve St-Hilaire – Toulouse
20:55 Bourg en Bresse Peronnas – Olympique Lyon

NIEDZIELA, 5 STYCZNIA

14:15 FC Bastia-Borgo – AS Saint-Etienne
14:15 FC Lorient – Stade Brestois
14:15 Raon L Etape – Lille OSC
14:15 Reims Sainte-Anne – Montpellier
14:15 Trelissac – Olympique Marsylia
17:15 Dieppe – Angers
17:15 Entente SSG – Epinal
17:15 FC de Limonest – Le Puy
17:15 Grande Synthe – AS Nancy
17:15 Hombourg Haut – Prix-les-Mezieres
17:15 OGC Nice – Etoile Frejus Saint-Raphael
17:15 Valenciennes – Dijon
20:55 Linas Montlhery – Paris Saint-Germain

PONIEDZIAŁEK, 6 STYCZNIA

20:55 Rouen – FC Metz

Komentarze