Tuchel: Neymar zasługuje na duży kredyt zaufania

Neymar
Obserwuj nas w
fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur Na zdjęciu: Neymar

Wszystko wskazuje na to, że do kwietnia wyłączony z gry z powodu kontuzji będzie Neymar. Tymczasem ostatnio na temat kapitana reprezentacji Brazylii wypowiedział się Thomas Tuchel, który przekonywał, że cały czas jest w kontakcie z zawodnikiem, mimo że Neymar nie może w najbliższym czasie liczyć na występy w szeregach paryskiej drużyny.

Czytaj dalej…

– Kiedy jest w Ooredoo (centrum treningowym) przytulam go, gdy nie ma go, to piszę do niego – mówił trener PSG cytowany przez FourFourTwo.

– Staram się cały czas utrzymywać z nim kontakt, uzmysławiając mu, że cały czas na niego liczę. Co mu piszę? Między innymi, że to przykre, że nie ma go z nami, ale czekamy na niego wszyscy – dodał Tuchel.

– Zależy nam na tym, aby mieć ciągły kontakt z wszystkimi zawodnikami. Nie możemy stracić łączności z nikim, a szczególnie z Neymarem, który jest dla nas ważnym piłkarzem – kontynuował Niemiec.

– Brazylijczyk w związku z rehabilitacją musi teraz liczyć na duży kredyt zaufania z naszej strony, aby mógł do nas jak najszybciej dołączyć – skwitował opiekun teamu z Francji.

Paryżanie dzisiaj wieczorem w ramach francuskiej ekstraklasy zmierzą się z Olympique Lyon.

Komentarze