Ligue 1
Ligue 1

PSG zainteresowane diamentem ze Stade Rennes

Po sfinalizowaniu transakcji z udziałem Mauro Icardiego sternicy Paris Saint-Germain myślą poważnie o wzmocnieniu drugiej linii zespołu. Le10Sport podaje, że na radarze aktualnych mistrzów Ligue 1 znajduje się Eduardo Camavinga.

Czytaj dalej…

Do tej pory w kontekście wzmocnienia środka pola PSG najczęściej wymieniano Sergeja Milinkovicia-Savicia z SS Lazio. Serb wydawał się jednym z głównych celów paryżan na letnie mercato. Okazuje się jednak, że decydenci PSG uważnie przyglądają się też zawodnikowi Stade Rennes.

17-letni piłkarz to jedna z największych rewelacji francuskiej ekstraklasy. Młodzieżowy reprezentant Francji mimo młodego wieku ma już na swoim koncie 36 meczów w trakcie kampanii 2019/2020, notując w nich jedno trafienie i dwie asysty.

Wielkie kluby stoczą bój o 17-latka?

Ostatnio media we Francji sugerowały, że Camavinga podjął już decyzję, że chce kontynuować swoją karierę w Realu Madryt, gdzie miałby zastąpić Toni Kroosa. Okazuje się jednak, że PSG zamierza też zabiegać o podpis piłkarza pod umową. Dodajmy, że aktualny kontrakt zawodnika z klubem z Bretanii obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze