Olympique Lyon marzy o odzyskaniu Benzemy

Karim Benzema
Karim Benzema fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Olympique Lyon ma ambitne plany związane z sezonem 2020/2021. Tymczasem dyrektor sportowy przedstawiciela Ligue 1 w rozmowie z RMC Sport dał do zrozumienia, że marzeniem klubu jest odzyskanie Karima Benzemy. Doświadczony napastnik aktualnie broni barw Realu Madryt.

Czytaj dalej…

Olympique Lyon ostatnio musi odpierać ataki FC Barcelony w sprawie Memphisa Depaya. Tymczasem okazuje się, że decydenci klubu z Francji też mają swoje marzenia dotyczące wzmocnień ofensywy.

Powrót do przeszłości możliwy?

Warto pamiętać, że Benzema to wychowanek OL. 32-latek w koszulce ekipy z Ligue 1 zaliczył łącznie 148 spotkań, w których strzelił 66 goli.

– Naszym marzeniem jest, aby Karim zakończył karierę w naszym klubie. To marzenie wszystkich w Olympique Lyon, aby ten zawodnik wrócił do nas z powrotem i grał w naszych szeregach przez na przykład dwa sezony – mówił Juninho Pernambucano.

– Walczył z nami w Lidze Mistrzów. To zawodnik, który mógłby być naszym liderem, strzelającym gole, którego doświadczenie pomogłoby nam wygrywać spotkania – uzupełnił Brazylijczyk.

Komentarze