Marco Verratti
Marco Verratti fot. Grzegorz Wajda

Verratti stara się przekonać Tonaliego na transfer do PSG

Sandro Tonali to jeden z najbardziej rozchwytywanych pomocników przez kluby europejskie. Le10Sport sugeruje natomiast, że Marco Verratti stara się przekonać pomocnika Brescii Calcio do przeprowadzki do Paris saint-Germain.

Czytaj dalej…

Tonali w ostatnich miesiącach był łączony z transferami do takich klubów jak między innymi: Inter Mediolan, czy Juventus FC. Okazuje się jednak, że także sternicy mistrzów Ligue 1 chcieliby mieć Włocha w swoich szeregach.

20-latek w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 24-spotkaniach, notując w nich jedno trafienie i pięć asyst. Obecny kontrakt Tonaliego z klubem z Lombardii obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na ponad 30 milionów euro.

Przypomnijmy natomiast, że reprezentant Włoch w osobie Verrattiego dołączył do PSG w 2011 roku z Pescary Calcio. Zawodnik nigdy nie rozegrał spotkania w Serie A, ale nie stanowiło to żadnej przeszkody w przeprowadzce Verrattiego do stolicy Francji. Tymczasem najnowsze doniesienia medialne wskazują, że teraz zawodnik stara się przekonać do podobnego ruchu swojego rodaka.

Komentarze