Duńczyk podzielił szatnię Nicei. Koledzy z drużyny są sfrustrowani

Jak donosi francuski dziennik "L'Equipe", drużynie Nicei nie podoba się zachowanie Kaspra Schmeichela, który nie pojawia się na treningach zespołu i ma przywileje ze względu na swoje doświadczenie. Dodatkowo Duńczyk ma słabą relację z polskim bramkarzem - Marcinem Bułką.

Kasper Schmeichel
PressFocus Na zdjęciu: Kasper Schmeichel
  • Szatnia Nicei jest wściekła na Kaspra Schemichela
  • Duńczyk bowiem nie pojawia się na wszystkich treningach drużyny
  • Dodatkowo bramkarz ma nie najlepsze relacje z Marcinem Bułką

OGC Nice pozwoli odejść Schmeichelowi?

Jak donosi “L’Equipe”, w ostatnim czasie doszło do poważnego konfliktu w szatni OGC Nice. Bowiem zawodnicy drużyny są wściekli na Kaspra Schmeichela, który przechodzi indywidualny plan treningowy. Piłkarze są rozzłoszczeni, że duński golkiper ma w klubie przywileje ze względu na swoje doświadczenie i osiągnięcia w piłce.

Francuski dziennik donosi również, że Kasper Schmeichel ma słabe relacje z Marcinem Bułką. Niceę prawdopodobnie opuści latem jeden z tych bramkarzy. W tym kontekście więcej się mówi o Duńczyku, który chciałby wrócić na boiska Premier League. Jeśli tak się stanie, polski golkiper zostanie w przyszłej kampanii numerem jeden między słupkami “Les Aiglons”.

Kasper Schmeichel trafił do OGC Nice latem zeszłego roku. Doświadczony Duńczyk miał być liderem zespołu na boisku, ale nie przypominał tego samego piłkarza, który błyszczał w trykocie Leicester City. W obecnym sezonie rozegrał 44 spotkania, w których zanotował 13 czystych kont.

Komentarze