Thiago Silva przestrzega przed Atalantą

Puchar Ligi Mistrzów
Puchar Ligi Mistrzów fot. Grzegorz Wajda

Paris Saint-Germain w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów zmierzy się z Atalantą BC. Thiago Silva przestrzega przed tym starciem ekipę z stolicy Francji, przekonując, że to będzie otwarta rywalizacja.

Czytaj dalej…

W piątek w Nyonie miało miejsce losowanie drabinki w elitarnych rozgrywkach. Brazylijczyk pozwolił sobie przedstawić swoje zdaniem w rozmowie z klubową telewizją paryżan.

– To Liga Mistrzów i każda drużyna, która znalazła się na tym etapie rozgrywek, na to zasłużyła – mówił Thiago Silva w rozmowie z PSG TV.

– Atalanta to zespół, który potrafi sprawić dużo kłopotów swoim rywalom. Trzej napastnicy tej ekipy są niezwykle szybcy i trudno będzie ich powstrzymać – dodał Brazylijczyk.

Thiago Silva: Czekają nas ważne mecze, wszyscy są tego świadomi

Były obrońca AC Milanu nie przedłuży umowy z mistrzami Francji. W każdym razie zawodnik ma być do dyspozycji Thomasa Tuchela na dokończenie rozgrywek Ligi Mistrzów.

– Przede wszystkim skupiamy się na dobrym przygotowaniu do zbliżających się spotkań. Będziemy w stanie osiągnąć wysoki poziom, mając w swoim składzie wielu świetnych piłkarzy – przekonywał Thiago Silva.

– Musimy dobrze pracować i dobrze się przygotować przed rozegraniem dwóch finałów krajowych rozgrywek pucharowych, które są bardzo ważne. Cały drużyna jest tego świadoma – dodał Brazylijczyk.

Komentarze