PSG nie prowadzi rozmów z Ramosem

Sergio Ramos
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sergio Ramos

Sergio Ramos może po sezonie opuścić Paryż. Mistrzowie Francji wciąż nie prowadzą rozmów w sprawie przedłużenia kontraktu doświadczonego obrońcy. Jeśli nie zmieni się to w najbliższej przyszłości, latem zostanie on wolnym zawodnikiem – donosi RMC Sport.

  • Przyszłość Sergio Ramosa stoi pod znakiem zapytania
  • PSG nie prowadzi rozmów w sprawie przedłużenia wygasającego kontraktu
  • Hiszpański defensor wrócił w tym sezonie do wysokiej dyspozycji

PSG pozwoli odejść Ramosowi?

W 2021 roku Sergio Ramos zdecydował się na zaskakujący ruch, bowiem po ponad 15 latach spędzonych w Realu Madryt przeniósł się do Paris Saint-Germain. W nowym klubie panowała ogromna wiara, że ściągnięcie doświadczonego zawodnika o niezwykłych cechach przywódczych pomoże drużynie sięgnąć po Ligę Mistrzów. Tak się nie stało, bowiem debiutancki sezon Hiszpana w Paryżu był bardzo nieudany. Ramos mierzył się z wieloma problemami zdrowotnymi i nie grał na miarę swojego potencjału i olbrzymiej pensji.

Aktualnie 36-latek wrócił na wysoki poziom i stał się liderem defensywy paryżan. W obecnym sezonie zagrał łącznie w 28 spotkaniach i raz udało mu się trafić do siatki. Jego dyspozycja zaowocowała nawet doniesieniami o możliwym kolejnym powołaniu do reprezentacji Hiszpanii.

Pomimo tego, przyszłość Ramosa w Paris Saint-Germain stoi pod znakiem zapytania. Do tej pory nie rozpoczęto rozmów w sprawie przedłużenia wygasającego po sezonie kontraktu. Jeśli w najbliższych miesiącach się to nie zmieni, Hiszpan będzie latem wolnym zawodnikiem.

Poważne zainteresowanie legendą Realu Madryt wykazują kluby w Arabii Saudyjskiej, gdzie mógłby liczyć na ogromne wynagrodzenie. Jeśli Ramos sfinalizuje swój powrót do reprezentacji Hiszpanii, jego założeniem będzie pozostanie w Europie.

Zobacz również:

Jasna deklaracja Tottenhamu. Gwiazda nie trafi do ligowego rywala
Harry Kane

Harry Kane budzi ogromne zainteresowanie na Wyspach Brytyjskich. Najskuteczniejszy strzelec w historii Tottenhamu jest nieustannie kuszony przez Manchester United. Londyńczycy nie zamierzają go jednak sprzedawać do ligowego rywala – informuje “The Times”. Harry Kane stał się najskuteczniejszym strzelcem w historii Tottenhamu Angielski napastnik zastanawia się nad zmianą klubu Londyńczycy nie zgodzą się na transfer do

Czytaj dalej…

Komentarze