Zawodnik PSG opuści kluczowy mecz w Lidze Mistrzów. Powodem kontuzja w meczu kadry

Warren-Zaire-Emery według doniesień portalu "Caughtoffside" będzie wyłączony z gry przez dłuższy czas. Francuz doznał kontuzji w meczu z Gibraltarem i opuścił boisko w pierwszej połowie.

Warren-Zaire Emery
Obserwuj nas w
IMAGO / PanoramiC / Federico Pestellini Na zdjęciu: Warren-Zaire Emery
  • Warren-Zaire Emery nie zagra w meczu przeciwko Newcastle w Lidze Mistrzów
  • 17-latek doznał kontuzji podczas zgrupowania reprezentacji
  • Środkowy pomocnik PSG będzie pauzował przez kilka tygodni

Warren-Zaire Emery nie pomoże drużynie w meczu Ligi Mistrzów

Warren-Zaire Emery jest największym objawieniem Paris Saint-Germain w tym sezonie. Młody pomocnik prezentuję się tak dobrze, że Didier Deschamps postanowił powołać 17-latka na zgrupowanie reprezentacji Francji. Co więcej, selekcjoner “Les Bleus” postawił na piłkarza PSG od pierwszej minuty w starciu eliminacji do Mistrzostw Europy z Gibraltarem. Pomocnik zdobył nawet bramkę w swoim debiucie, lecz chwilę później był zmuszony opuścić boisko ze względu na kontuzję.

Pierwsze rokowania sugerują, że najmłodszy w historii reprezentant Francji będzie niezdolny do gry przez kilka następnych tygodni. Jeśli ta informacja się potwierdzi, to znaczy, że zawodnik PSG nie pomoże swojej drużynie w kluczowych starciu z Newcastle w Lidze Mistrzów. Francuz w tym sezonie wystąpił 15 razy w pierwszym zespole. Strzelił dla paryżan 2 bramki i zaliczył 5 asyst. Podczas absencji piłkarza wyjściowego składu o miejsce w pierwszej jedenastce może powalczyć Manuel Ugarte, Vitinha oraz Cher Ndour.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze