Problemy już za PSG? “Mbappe zasługuje na Złotą Piłkę”

Podczas konferencji prasowej Nasser Al-Khelaïfi, prezes Paris Saint-Germain, wypowiedział się między innymi na temat sytuacji Kyliana Mbappe. Katarczyk nie szczędził pochwał francuskiemu napastnikowi.

Nasser Al-Khelaifi i Kylian Mbappe (PSG)
Obserwuj nas w
IMAGO / PanoramiC Na zdjęciu: Nasser Al-Khelaifi i Kylian Mbappe (PSG)
  • Kylian Mbappe imponuje dyspozycją w PSG – Francuz regularnie wpisuje się na listę strzelców
  • Czy problemy związane z gwiazdą to już przeszłość? W tej kwestii wypowiedział się Nasser Al-Khelaïfi
  • Prezes klubu z Parc des Princes przyznał, że 24-latek zasługuje na szczególne wyróżnienie

PSG. Al-Khelaïfi dumny z postawy Mbappe

Kylian Mbappe w lecie był łączony z odejściem z Paris Saint-Germain, ale ostatecznie pozostał w stolicy Francji i nadal stanowi o sile ekipy z Paryża. Napastnik prezentuje się wprost znakomicie – tylko we wrześniu zdobył pięć bramek w trzech rozegranych spotkaniach.

Wydaje się, że atmosfera na Parc des Princes znacznie się poprawiła, co potwierdzają słowa Nassera Al-Khelaïfiego. Prezes PSG w rozmowie z mediami skomentował sytuację swojej gwiazdy:

– Problemy, które mieliśmy, pozostają w rodzinie, a Kylian jest jej częścią. Jestem dumny z tego, co robi – i z tego, co robi cała drużyna – stwierdził Katarczyk.

– Mamy najlepszego zawodnika na świecie i według mnie zasługuje on na Złotą Piłkę – dodał Al-Khelaïfi.

Słowa prezesa PSG mogą świadczyć o tym, że – przynajmniej przez kilka najbliższych tygodni – o ekipie mistrzów Francji będzie mówiło się bez wspominania problemów powodowanych przez Kyliana Mbappe.

Komentarze