Poważna kontuzja Neymara

Neymar
Obserwuj nas w
fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur Na zdjęciu: Neymar

Thomas Tuchel po zakończeniu środowego spotkania w Pucharze Francji, w którym Paris Saint-Germain mierzyło się z RC Strasbourg, potwierdził, że poważnej kontuzji nabawił się Neymar. Brazylijczyk był zmuszony opuścić plac gry w 62. minucie spotkania.

Czytaj dalej…

Mistrz Francji wygrał swoje spotkanie 2:0 dzięki trafieniom Edinsona Cavaniego i Angela Di Marii, ale ostatecznie kibice paryżan mieli nietęgie miny po zakończeniu meczu, bo zawodów z powodu kontuzji nie ukończył Neymar.

Kapitan reprezentacji Brazylii doznał urazu śródstopia. Warto zaznaczyć, że jest to kontuzja, która wpłynęła na to, że zawodnik był wyłączony z gry w drugiej części poprzedniego sezonu.

“Pierwsze badania wykazały odnowienie się urazu piątej kości śródstopia. Leczenie będzie zależało od stanu zdrowia w najbliższych dniach. Aktualnie pod uwagę brane są różne opcje leczenia” – brzmi oświadczenie klubu ze stolicy Francji ws. kontuzji zawodnika.

26-letni piłkarz w tym sezonie wystąpił łącznie w 22 spotkaniach, w których zdobył 20 bramek, a ponadto zaliczył 10 asyst.


Komentarze