Pomocnik PSG okradziony na wakacjach na Ibizie

Marco Verratti
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marco Verratti

Marco Verratti został okradziony w trakcie wakacji na Ibizie, poinformowała Marca. Reprezentant Włoch odpoczywał w trakcie wakacji w domu należącym do byłego brazylijskiego piłkarza Ronaldo.

  • Marco Verratti udał się tego lata na wakacje na Ibizę
  • 29-latek wypoczynku na popularnej wyspie nie będzie dobrze wspominał
  • Marca ujawniła, że Włoch został okradziony

Verratti pozbawiony pieniędzy i biżuterii

Marco Verratti to zawodnik PSG, który trafił do ekipy z Ligue 1 w 2012 roku. W trakcie ostatniego sezonu piłkarz wystąpił łącznie w 32 spotkaniach, notując w nich dwa trafienia i dwie asysty. Wraz ze swoim zespołem wywalczył mistrzostwo Ligue 1, więc cel minimum PSG osiągnęło.

Włoski pomocnik udał się na wakacje na Ibizie, ale nie będzie ich mile wspominał w momencie, gdy nikogo nie było w domu, to zawodnik został okradziony. Ciekawe jest to, że policja nie znalazła żadnych śladów włamania.

Dokładna kwota szkód nie została jeszcze ujawniona. Szacuje się natomiast, że może wynieść trzy miliony euro. Napastnicy ukradli pieniądze i biżuterię. Policja prowadzi śledztwo w sprawie.

Zobacz także:

PSG nową kampanię ligową zacznie natomiast w pierwszy weekend sierpnia. Pierwszym rywalem ekipy z Parc des Princes będzie Clermont. Tymczasem pierwsze spotkanie w roli gospodarza ekipa z Paryża rozegra z Montpellier tydzień później. Na dzisiaj nie jest jeszcze znane, kto poprowadzi paryżan. Faworytem do objęcia sterów nad zespołem wydaje się Christophe Galtier.

Czytaj więcej: Napastnik Sassuolo priorytetem dla PSG

Komentarze