Mbappe znów zaskoczył. Porównał grę w kadrze i PSG

Kylian Mbappe
Pressfocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kylian Mbappe w ostatnich tygodniach był niemal nieustannie na ustach mediów z powodu wielu kontrowersyjnych wydarzeń z jego udziałem. Napastnik PSG w ostatnim wywiadzie udzielił kolejnej głośnej wypowiedzi. Stwierdził, że lepiej gra mu się w reprezentacji Francji niż ekipie mistrza Francji.

  • Wiele miejsca w mediach w ostatnich tygodniach poświęca się Kylianowi Mbappe
  • Francuz w ostatnim wywiadzie porównał grę w reprezentacji Francji i PSG
  • Napastnik stwierdził, że lepiej czuje się w drużynie Trójkolorowych’

Mbappe regularnie w ostatnich tygodniach zaskakuje

Kylian Mbappe w ostatnich tygodniach regularnie znajdował się na pierwszych stronach gazet. Napastnik PSG jest zdecydowanie piłkarzem kontrowersyjnym, a wielokrotnie udowodnił już, że ma bardzo duże ego. 23-latek odmówił w ostatnim czasie chociażby udziału we wspólnej sesji zdjęciowej z resztą reprezentantów Francji.

Podczas ostatniego wywiadu Mbappe porównał grę dla Trójkolorowych i Paris-Saint Germain. Jak stwierdził w rozmowie z Daily Mail, lepiej czuje się w kadrze aniżeli ekipie mistrza Francji. Ma to związek z jego pozycją na boisku. 

– W reprezentacji chcą ode mnie czegoś innego niż w klubie. Mam w niej więcej swobody niż w PSG. Trener wie, że mamy środkowego napastnika, takiego jak Giroud. Ja mogę być w ruchu, szukać sobie miejsca. W PSG jest inaczej. Chcą, żebym grał na środku – stwierdził Francuz. 

Wiele mówi się również o kiepskich relacjach między Mbappe i Neymarem. Dziennikarze podkreślają również, że zarówno Brazylijczyk, jak i Leo Messi często szukają na boisku podaniami Mbappe, regularnie mu asystując. Francuz natomiast gra dość indywidualnie i w tym sezonie nie zanotował jeszcze ani jednej asysty.

U nas też: Bramkarz reprezentacji Francji kontuzjowany. AC Milan ma poważny problem

Komentarze