Mbappe oskarża, PSG odpowiada. Zarzuca gwieździe brak klasy

Kylian Mbappe oskarżył Paris Saint-Germain o niewłaściwe traktowanie w jego ostatnim sezonie dla klubu. Nasser Al-Khelaifi odpowiada piłkarzowi, zarzucając mu brak klasy.

Nasser Al-Khelaifi
Obserwuj nas w
fot. Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Nasser Al-Khelaifi

PSG odpowiada na oskarżenia Mbappe

Kylian Mbappe po oficjalnych przenosinach do Realu Madryt postanowił zdradzić kulisy głośnego rozstania z Paris Saint-Germain. Wykorzystał do tego wtorkową konferencję reprezentacji Francji. Gwiazdor zdradził, że był niewłaściwie traktowany w ekipie z Parc des Princes. Kiedy podjął decyzję, że nie przedłuży wygasającego po sezonie 2023/2024 kontraktu, władze klubu chciały odstawić go od składu. Sytuację mieli uratować Luis Enrique i Luis Campos, którzy mimo konfliktu z Nasserem Al-Khelaifim postawili na gwiazdora.

POLECAMY TAKŻE

Na reakcję ze strony francuskiego giganta nie trzeba było długo czekać. Paryżanie w komunikacie przekazanym przez agencję prasową zaprzeczają, jakoby miało dojść do wydarzeń opowiedzianych przez Mbappe. Jednocześnie zarzucają nowemu nabytkowi Realu Madryt brak klasy.

“Nasser Al-Khelaifi nigdy nie narzucił drużynie żadnej decyzji. Sam przyznał to nawet Luis Enrique, ale mimo tego Mbappe mówi coś, co wszyscy uznają za prawdę” – przekazano.

To ciąg dalszy zgrzytu między mistrzem Francji a piłkarzem. Według medialnych doniesień, PSG nie mogło pogodzić się z jego odejściem za darmo, na skutek czego nie wypłaciło mu miesięcznej pensji, a także przysługującego mu bonusu. O konflikcie Mbappe i Al-Khelaifiego mówiło się już przed jego ostatnim meczem w barwach paryskiego klubu.

Komentarze