Marsylia wygrywa na Stade Geoffroy-Guichard

Dimitri Payet

Bez niespodzianki obeszło się w ostatnim meczu 23. kolejki Ligue 1. Trzy punkty na swoje konto zapisała Olympique Marsylia, która w wyjazdowym meczu pokonał 2:0 AS Saint-Etienne.

Marsylczycy prowadzenie objęli już w siódmej minucie. W roli głównej wystąpił wówczas Dimitri Payet, który z lewej strony boiska wpadł z piłką w pole karne, świetnie ograł jednego z obrońców, a następnie uderzeniem z bardzo ostrego kąta zaskoczył bramkarza St. Etienne.

Drugi gol środowego spotkania padł dopiero cztery minuty przed jego zakończeniem. Goście wyprowadzili wówczas szybki kontratak, który celnym strzałem z lewej strony pola karnego wykończył Nemanja Radonjić. Asystę w tej sytuacji na swoje konto zapisał Morgan Sanson.

AS Saint-Etienne – Olympique Marsylia 0:2 (0:1)