Modrić: Mbappe musi odejść z PSG

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Pomocnik Realu Madryt Luka Modrić uważa, że Kylian Mbappe może w przyszłości być zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na świecie. Chorwat doradza jednak Francuzowi opuszczenie Paris Saint-Germain w celu wykorzystania swojego potencjału.

Czytaj dalej…

Mbappe jest związany z Paris Saint-Germain umową do czerwca 2022 roku. Władze francuskiego klubu chętnie by ją przedłużyły, ale utalentowany napastnik prawdopodobnie będzie szukał innej opcji dla siebie. Francuz od dłuższego czasu był łączony między innymi z transferem do Realu Madryt, ale w chwili obecnej na przeszkodzie mogą jednak stanąć oczekiwania finansowe klubu z Parc des Princes.

Modrić nie ma jednak wątpliwości, że Mbappe, aby zostać następcą takich zawodników jak Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi, musi opuścić PSG oraz Ligue 1.

– Mbappe ma wszystko, aby zdominować piłkarską scenę, ale myślę, że aby dokonać skoku jakościowego, musi przenieść się do ligi, w której jego drużyna nie będzie tak łatwo wygrywała – powiedział pomocnik Realu Madryt w wywiadzie udzielonym La Gazzetta dello Sport.

Komentarze