Luis Enrique po porażce z Nice. “Nie jestem zmartwiony”

PSG przegrało 2:3 z OGC Nice w meczu piątej kolejki Ligue 1. Dla mistrzów Francji to kolejna wpadka na początku tego sezonu. Mimo tego po spotkaniu Luis Enrique stwierdził, że nie ma powodów do zmartwień.

Luis Enrique
IMAGO / PanoramiC Na zdjęciu: Luis Enrique
  • PSG przegrało 2:3 z OGC Nice w meczu piątej kolejki Ligue 1
  • Bohaterem spotkania został Terem Moffi
  • Pomimo kolejnej wpadki Luis Enrique zapewnia, że nie ma powodów do zmartwień

Wpadka PSG. Luis Enrique mówi, że nie ma na co narzekać

Paris Saint-Germain musiało uznać wyższość OGC Nice w meczu piątej kolejki. Paryżanie przegrali 2:3, a bohaterem spotkania został Terem Moffi. Napastnik gość zdobył dwie bramki i zaliczył asystę.

Dla mistrzów Francji to już trzecia strata punktów na początku tego sezonu. W pierwszych dwóch kolejkach podopieczni Luis Enrique zanotowali dwa remisy. W rezultacie po pięciu meczach mają na koncie zaledwie osiem punktów. Mimo tego szkoleniowiec mówi, że nie ma powodów do zmartwień.

– Musimy poprawić naszą grę, jeśli naprawdę chcemy być konkurencyjni w kilku kolejnych meczach i wszystko zaczyna się to od trenera – skomentował Enrique.

– Jestem zadowolony z występu zespołu – naprawdę jestem. Kiedy dajesz z siebie 100%, na co mam narzekać? Mamy prawo do postępu, tak, wiemy o tym, ale się nie martwię – dodał.

Zobacz także: Kolejna wpadka PSG. Triumf drużyny Marcina Bułki [WIDEO]

Komentarze