Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Liverpool i Arsenal nie odpuszczają w sprawie Rabiota

Real Madryt jest najbliżej, aby pozyskać Adriena Rabiota – twierdzą hiszpańskie media. Zaznaczają jednak, że w wyścigu o jego podpis nie odpuszcza Arsenal oraz Liverpool.

Czytaj dalej…

Kontrakt Francuza z Paris Saint-Germain wygasa już za kilka miesięcy. Wiadomo już, że zawodnik opuści Ligue 1 i poszuka szczęścia w innej lidze. Jak dotąd najwięcej mówiło się o zainteresowaniu nim przez Real Madryt. Teraz jednak możemy przeczytać, że tego zawodnika chcą mieć u siebie także kluby z Anglii.

Według El Mundo Deporitvo Rabiot jest na celowniku Liverpool i Arsenalu. Oba kluby chcą przeszkodzić Królewskim w związaniu się umową z francuskim pomocnikiem, proponując zawodnikowi lepsze warunki finansowe niż te, na które może liczyć w Hiszpanii.

Warto jednak podkreślić, że wielkim fantem talentu francuskiego pomocnika ma być sam Zinedine Zidane, który bardzo chce, aby to właśnie Rabiot wzmocnił Królewskich podczas najbliższego okna transferowego. Jaką opcję wybierze piłkarz PSG? Przekonamy się w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Komentarze