27. kolejka Ligue 1: dobra passa kontynuowana, problemy PSG

Wyniki 27. kolejki Ligue 1. Gracze Auxerre zremisowali u siebie z Rennes 0:0. Gospodarze są niepokonani w lidze już od 1 lutego. Z kolei Brest przegrało z PSG 1:2. Paryżanie zapewnili sobie triumf dopiero w doliczonym czasie gry. Poniżej prezentujemy wszystkie rezultaty i strzelców bramek.

gracze PSG
PressFocus Na zdjęciu: gracze PSG

Remis w Auxerre, trzy gole na Stade Francis-Le Ble

Auxerre rywalizowało z Rennes. Pierwsza połowa na Stade de l’Abbé-Deschampsnie była zbyt wielkim widowiskiem. Obie ekipy nie stworzyły sobie żadnych dobrych okazji i po tej części gry mieliśmy 0:0. Po zmianie stron ta sytuacja się nie zmieniła. Auxerre zremisowało zatem z Rennes 0:0.

Potem Brest stanęło w szranki z PSG. Mistrzowie Francji po odpadnięciu z Ligi Mistrzów wygrali ze swoimi rywalami 2:1. Dla gospodarzy trafił Franck Honorat, a dla gości Carlos Soler i Kylian Mbappe. Warto dodać, że zwycięski gol padł w pierwszej minucie doliczonego czasu gry.