Zaskakujący wynik PSG, niespodzianka w Nicei: podsumowanie 20. kolejki Ligue 1

gracze Nice
PressFocus Na zdjęciu: gracze Nice

Wyniki 20. kolejki Ligue 1. PSG tylko zremisowało z Reims 1:1. Paryżanie stracili wiktorię w szóstej minucie doliczonego czasu gry. Trzy oczka zainkasowali zaś gracze Nice, którzy skromnie zwyciężyli Lille 1:0. Poniżej prezentujemy wszystkie rezultaty i strzelców bramek.

Jedna bramka dała wiktorię ekipie z Nicei, Brest gromi, PSG zawiodło swoich fanów

Gracze Lille mierzyli się na wyjeździe z Nice. Gospodarze skromnie triumfowali 1:0. Bramkę na wagę trzech oczek zdobył w 34. minucie Gaetan Laborde. Marcin Bułka (Nice) jest nadal kontuzjowany. Potem Auxerre przegrało z Montpellier 0:2, a Brest pewnie rozprawiło się z Angers (4:0).

Clermont stanęło w szranki z Nantes. Kibice nie zobaczyli w tym meczu ani jednego gola. Po raz kolejny pełne spotkanie dla swojej ekipy rozegrał Mateusz Wieteska. Tymczasem gracze Strasbourga okazali się słabsi od Toulouse (1:2). Karol Fila jest kontuzjowany.

O 17:05 rozpoczęło się spotkanie Ajaccio – Lyon. Goście stanęli na wysokości zadania i triumfowali 2:0. Z kolei w ostatnim meczu PSG tylko zremisowało z Reims 1:1. To oznacza, że w czterech poprzednich spotkaniach ligowych paryżanie odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo.