Kylian Mbappe kontuzjowany. PSG drży o swoją gwiazdę

Kylian Mbappe nie zagrał w meczu Niemcy - Francja. Dider Deschamps, trener Trójkolorowych, przyznał, że nieobecność gwiazdora była spowodowana kontuzją.

Kylian Mbappe
IMAGO / Matthieu Mirvelli Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Kylian Mbappe to niezwykle ważna postać dla Francji i PSG
  • Gwiazdor nie zagrał w meczu z Niemcami z powodu kontuzji
  • Didier Deschamps skomentował aktualną sytuację napastnika

Kylian Mbappe kontuzjowany. Dider Deschamps skomentował sytuację gwiazdora

Kylian Mbappe to kluczowa postać reprezentacji Francji i Paris Saint-Germain. Gwiazdor nie mógł wystąpić w ostatnim meczu z Niemcami z powodu kontuzji.

Trójkolorowi przegrali to spotkanie 1:2. Okazuje się, że Francja nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów, w których Kylian Mbappe nie pojawił się na boisku. Wcześniej kadra Les Bleus zanotowała 1:1 z Chorwacją i Austrią w czerwcu 2022 r. oraz 0:1 z Tunezją w listopadzie 2022 r.

POLECAMY TAKŻE

Sytuację Kyliana Mbappe skomentował Dider Deschamps. Selekcjoner Francuzów przyznał, że uraz nie jest groźny, choć media informują o niepokoju w obozie PSG.

Kylian Mbappe po poniedziałkowym treningu ma problem ze ścięgnem rzepki. To nie jest poważne, ale jest to problem, który go niepokoi i wiąże się z ryzykiem. Jeśli więc nie zacznie, to nie sprowadzenie go z powrotem poprawi jego sytuację – powiedział Deschamps.

Komentarze