Nowy nabytek PSG nie owija w bawełnę. “Jestem gotowy umrzeć za tę koszulkę”

Randal Kolo Muani w ostatnim dniu okienka transferowego zasilił Paris Saint-Germain. Wicemistrz świata po raz pierwszy wypowiedział się na temat przenosin do mistrza Francji, a jego słowa cytuje niemiecki dziennik "Bild".

Randal Kolo Muani
IMAGO / Sportsphoto Na zdjęciu: Randal Kolo Muani
  • Randal Kolo Muani w ostatnim dniu okienka wzmocnił Paris Saint-Germain
  • Napastnik wypowiedział na temat transferu do mistrza Francji
  • Wicemistrz świata przyznał, że jest gotowy umrzeć za koszulkę PSG

Randal Kolo Muani wypowiedział się na temat transferu do PSG

Randal Kolo Muani wywołał niemałą burzę w mediach jeszcze przed transferem do Paris Saint-Germain. Francuz oznajmił, że szanuje Eintracht Frankfurt, by dzień później wymuszać transfer do Ligue 1. Ostatecznie spełniło się życzenie napastnika i w ostatnich godzinach letniego okienka został zaprezentowany jako zawodnik PSG.

Wychowanek Nantes po raz pierwszy wypowiedział się na temat jego przenosin do Paryża. 24-latek przyznał, że będzie dawał z siebie wszystko na boisku i jest gotowy umrzeć za koszulkę Paris Saint-Germain.

Myślę, że jestem gotowy pomóc drużynie. Jestem osobą, która daje z siebie wszystko na murawie. Jestem gotowy umrzeć za tę koszulkę – przyznał Kolo Muani.

Widziałem, że prezes klubu zrobił wiele, aby umożliwić mi przeprowadzkę i jestem bardzo dumny, że tu trafiłem. Teraz czas wziąć się do roboty. To klub, który znam od dziecka. To moje rodzinne miasto, więc chciałem zrobić wszystko, żeby tu przyjechać. Zawsze miło jest wrócić do korzeni i spróbować zajść jak najdalej w klubie, który kochasz – dodał francuski napastnik.

Sprawdź także: Keylor Navas podjął decyzję względem przyszłości w PSG

Komentarze