Henry chce Fellainiego w Monaco

Marouane Fellaini
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Marouane Fellaini

Według doniesień Daily Mail z władzami Manchesteru United skontaktował się Thierry Henry, który chciałby, aby szeregi AS Monaco wzmocnił Marouane Fellaini. Belg w wizji francuskiego trenera miałby grac w środku pola ekipy z Księstwa u boku Cesca Fabregasa.

Czytaj dalej…

Monaco w trakcie trwającej kampanii dość nieoczekiwania walczy o utrzymanie się w Ligue 1, a pomóc miałby w tym reprezentant Belgii, który do teamu z francuskiej ekstraklasy miałby trafić na wypożyczenie do końca sezonu.

Przypomnijmy, że Fellaini aktualnie leczy kontuzje łydki, co sprawia, że zawodnik jest wyłączony z gry. Mimo wszystko Henry jest przekonany, że Belg byłby dla niego przydatnym zawodnikiem w walce o zachowanie ligowego bytu.

Odnotujmy, że 87-krotny reprezentant Belgii w trakcie trwającej kampanii zaliczył jak na razie 21 meczów, w których zdobył dwie bramki, a ponadto zaliczył dwie asysty.

Fellaini ma kontrakt z Man Utd ważny do końca czerwca 2019 roku, ale w umowie z angielskim klubem zapisana jest klauzula, która umożliwia Man Utd przedłużenie kontraktu z piłkarzem o kolejny rok.

Komentarze