Donnarumma zaniepokojony rywalizacją z Navasem

Gianluigi Donnarumma
Pressfocus Na zdjęciu: Gianluigi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma o miejsce w bramce Paris Saint-Germain musi konkurować z Keylorem Navasem. Włoch przyznał, że jest tym zaniepokojony.

Czytaj dalej…

  • Gianluigi Donnarumma regularnie musi udowadniać swoją wartość, aby grać w PSG
  • Włoch o miejsce w składzie konkuruje z Kylorem Navasem
  • Młody bramkarz paryżan opowiedział o rywalizacji z Kostarykaninem

Donnarumma musi wznieść się na wyżyny w PSG

Przez ostatnie pół roku Gianluigi Donnarumma przeżył sporo. Wiadomo było, że Włoch opuści Milan, który zbudował go jako piłkarza. 22-latek nie przedłużył umowy z mediolańczykami i opuścił zespół jako gracz, czego nie potrafili zaakceptować miejscowi kibice.

Media na cały świecie spekulowany, gdzie może zagrać Donnarumma. Tymczasem młody bramkarz nie zważał na plotki i skoncentrował się na Euro 2020, które wygrał z reprezentacją Włoch. Ponadto został wybrany najlepszym piłkarzem tego turnieju.

Po zakończeniu mistrzostw Europy Donnarumma podpisał kontrakt z PSG. Zwolennikiem tego pomysłu nie był Mauricio Pochettino, który co mecz musi dokonywać wyboru, kim obsadzić bramkę. Oprócz Włocha, ma bowiem jeszcze do dyspozycji Keylora Navasa.

Nie wpływa to na moje występy, ale niepokoi mnie. Nie jest to łatwe, ponieważ byłem przyzwyczajony do grania jako podstawowy bramkarza i czasami bycie na ławce boli, ale jestem pewien, że sytuacja zostanie rozwiązana – powiedział dla TNT Sports Donnarumma, który w sezonie 2021/2022, rozegrał łącznie dla PSG siedem meczów. Navas pojawił się na boisku 11 razy.

Czytaj także: Kolejny powrót do Barcelony? Xavi entuzjastą pomysłu

Komentarze